Hania Szczepaniak wzięła udział w VII Gali Młodych Utalentowanych Wielkopolan w Poznaniu, organizowanej przez Elżbietę Leszczyńską – Wielkopolskiego Kuratora Oświaty . Do przeglądu Wielkopolan Hania została zgłoszona przez Szkołę Podstawową nr 6, do której uczęszcza. Wśród wielu zgłoszeń, wyłoniono laureatów, którzy 12 czerwca br. zaprezentowali swoje talenty na gali w Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej II Stopnia w Poznaniu.
Warto podkreślić, że Hania była jedyną osobą, która zaprezentowała się w tańcu – wykonała choreografię „Energia”, przygotowaną przez Agatę Judkowiak.
W gali wystąpiły również: Laura Niewiejska, Ola Ryszkowska, Weronika Rychlewska, Gabrysia Sójka i Weronika Sobik, które wraz z Grupą Teatralną ze Szkoły Podstawowej nr 6 zaprezentowały się w przepięknym spektaklu „O wolności słowami św. Jana Pawła II”. Laura wcieliła się w rolę Heleny Modrzejewskiej, Gabrysia była Marią Curie-Skłodowską, Weronika Rychlewska – narratorem, a Ola, Weronika Sobik i Hania odegrały role taneczne, przygotowane przez Patrycję Stenderę. Gratulujemy naszym talentom i ich opiekunom!

Wszystko to w materiale TVP3, polecamy!