Z okazji Dnia Dziecka, Stowarzyszenie Kulturalne „Gwiazda” zaprosiło swoje podopieczne na „Piknik z Gwiazdą”. Impreza odbyła się w niedzielę, 3 czerwca, na terenie Stanicy Harcerskiej „Zielona Polana”. W pikniku udział wzięły dziewczynki z przedszkola i ogniska baletowego oraz Grupy Baletowej „Gwiazda” wraz z rodzicami.

Jak na tancerki przystało, było dużo zabaw ruchowych – tanecznych, akrobatycznych i nie tylko… Agata Judkowiak poprowadziła zumbę dla dzieci i dla dorosłych, Patrycja Stendera poprowadziła ciekawy program fitness. Swoje talenty można było zaprezentować w przeglądzie, zatytułowanym „Pokaż, co potrafisz”. Okazało się, że dziewczynki potrafią nie tylko tańczyć, ale także śpiewać i grać na instrumentach muzycznych, a przede wszystkim, mają odwagę zaprezentować to publicznie. Serdecznie gratulujemy wszystkim talentom!

Niespodziankę dla młodszych koleżanek przygotowały najstarsze uczestniczki „Gwiazdy”, które demonstrowały swoje talenty na twarzach najmłodszych, na których powstawały prawdziwe dzieła sztuki. Była wata cukrowa, pop corn, baloniki z helem, wspólnie pieczenie kiełbasek i świetna zabawa.

Galeria – kliknij tutaj!