Poznaj nasz zespół:

Patrycja Stendera
Patrycja StenderaKierownik Artystyczny
Zawodowa tancerka, absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. Olgi Sławskiej-Lipczyńskiej w Poznaniu. Pedagog tańca – ukończyła studia wyższe I stopnia na kierunku Taniec, w Akademii Humanistycznej w Łodzi. Absolwentka studiów magisterskich o kierunku: rekreacja ruchowa w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu. Występowała na deskach Teatru Wielkiego im. Stanisława Moniuszki w Poznaniu, m.in. w spektaklu „Faust”, „Pan Twardowski” oraz „Dziadek do orzechów”. Od 2011 roku związana z Grupą Baletową „Gwiazda” – jako choreograf i nauczyciel tańca. Do swojej pracy podchodzi z pasją. Autorka wielu choreografii nagradzanych w ogólnopolskich i międzynarodowych konkursach tanecznych. Od lutego 2016 r. pełni funkcję kierownika artystycznego Grupy Baletowej „Gwiazda”. Dwukrotnie nagrodzona tytułem Osobowość Ostrowskiej Kultury, nadawanym przez Prezydenta Miasta Ostrowa Wielkopolskiego.
Agata Judkowiak
Agata JudkowiakNauczyciel Tańca
Dyplomowana tancerka, absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. Olgi Sławskiej-Lipczyńskiej w Poznaniu.
Występowała w koncertach Orkiestry Amadeus pod kierownictwem Agnieszki Duczmal, tańczyła w Teatrze Wielkim w Poznaniu m.in.: w „Aidzie” oraz w premierowej obsadzie spektaklu „Dziadek do orzechów”.
Certyfikowany instruktor tańca Wyższej Szkoły Edukacja w Sporcie.
Absolwentka studiów II stopnia na kierunku Zarządzanie w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu.
Specjalizuje się w prowadzeniu zajęć tanecznych z dziećmi oraz młodzieżą, ma niezmierzone pokłady energii i pomysłów. Twórczyni wielu choreografii nagradzanych na konkursach krajowych i zagranicznych.
Paulina Ibron
Paulina Ibron Nauczyciel Tańca
Dyplomowana tancerka z ogromnym doświadczeniem, absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Poznaniu.
Uczestniczka XV i XVI Ogólnopolskiego Konkursu tańca w Gdańsku, Międzynarodowego Konkursu Premio Roma oraz VIII Ogólnopolskiego konkursu, Najlepszy Absolwent Szkół Baletowych w Polsce. W 2009 r zdobyła nagrodę ZASP oraz Dyrektora Polskiego Teatru Tańca.
Od razu po ukończeniu szkoły, znalazła zatrudnienie w Tatrze Wielkim im. Stanisława Moniuszki w Poznaniu. Tańczyła na wielu scenach, nie tylko w Polsce ale również za granicą. Brała udział w takich przedstawieniach jak: Jezioro Łabędzie, Dziadek do Orzechów, Coppellia, Romeo i Julia, Kopciuszek, La Sylphide, Sen Nocy Letniej, Black and White, Thinks I Told Nobody, Stworzenie Świata, Motyle, Niebezpieczne Związki, Święto Wiosny i w wielu innych. W swojej karierze artystycznej współpracowała z choreografami m.in. – Giovani di Palma, Karina Elver, Itzik Galili, Kenneth Grave, Paul Julius, Rami Be’er, Paul Chalmer, Jacek Przybyłowicz, Krzysztof Pastor.
Nagrodzona przez Prezydenta Miasta Ostrowa Wielkopolskiego tytułem Osobowość Ostrowskiej Kultury 2019.