Kadra

Kadra 2019-05-03T16:15:41+00:00

Poznaj nasz zespół:

Patrycja Stendera
Patrycja StenderaKierownik Artystyczny
Zawodowa tancerka, absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. Olgi Sławskiej-Lipczyńskiej w Poznaniu. Pedagog tańca – ukończyła studia wyższe I stopnia na kierunku Taniec, w Akademii Humanistycznej w Łodzi. Absolwentka studiów magisterskich o kierunku: rekreacja ruchowa w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu. Występowała na deskach Teatru Wielkiego im. Stanisława Moniuszki w Poznaniu, m.in. w spektaklu „Faust”, „Pan Twardowski” oraz „Dziadek do orzechów”. Od 2011 roku związana z Grupą Baletową „Gwiazda” – jako choreograf i nauczyciel tańca. Do swojej pracy podchodzi z pasją. Autorka wielu choreografii nagradzanych w ogólnopolskich i międzynarodowych konkursach tanecznych. Od lutego 2016 r. pełni funkcję kierownika artystycznego Grupy Akrobatyczno-Baletowej „Gwiazda”.
Agata Judkowiak
Agata JudkowiakNauczyciel Tańca
Dyplomowana tancerka, absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. Olgi Sławskiej-Lipczyńskiej w Poznaniu.
Występowała w koncertach Orkiestry Amadeus pod kierownictwem Agnieszki Duczmal, tańczyła w Teatrze Wielkim w Poznaniu m.in.: w „Aidzie” oraz w premierowej obsadzie spektaklu „Dziadek do orzechów”.
Certyfikowany instruktor tańca Wyższej Szkoły Edukacja w Sporcie.
Absolwentka studiów II stopnia na kierunku Zarządzanie w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu.
Specjalizuje się w prowadzeniu zajęć tanecznych z dziećmi oraz młodzieżą, ma niezmierzone pokłady energii i pomysłów. Twórczyni wielu choreografii nagradzanych na konkursach krajowych i zagranicznych.
Paulina Majda
Paulina MajdaNauczyciel Tańca
Dyplomowana tancerka z ogromnym doświadczeniem, absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Poznaniu.
Uczestniczka XV i XVI Ogólnopolskiego Konkursu tańca w Gdańsku, Międzynarodowego Konkursu Premio Roma oraz VIII Ogólnopolskiego konkursu, Najlepszy Absolwent Szkół Baletowych w Polsce. W 2009 r zdobyła nagrodę ZASP oraz Dyrektora Polskiego Teatru Tańca.
Od razu po ukończeniu szkoły, znalazła zatrudnienie w Tatrze Wielkim im. Stanisława Moniuszki w Poznaniu. Tańczyła na wielu scenach, nie tylko w Polsce ale również za granicą. Brała udział w takich przedstawieniach jak: Jezioro Łabędzie, Dziadek do Orzechów, Coppellia, Romeo i Julia, Kopciuszek, La Sylphide, Sen Nocy Letniej, Black and White, Thinks I Told Nobody, Stworzenie Świata, Motyle, Niebezpieczne Związki, Święto Wiosny i w wielu innych. W swojej karierze artystycznej współpracowała z choreografami m.in. – Giovani di Palma, Karina Elver, Itzik Galili, Kenneth Grave, Paul Julius, Rami Be’er, Paul Chalmer, Jacek Przybyłowicz, Krzysztof Pastor.