Pierwszy weekend lutego okazał się dla najstarszych grup „Gwiazdy” bardzo pracowity. Podczas dwóch dni, 3 i 4 lutego, dziewczyny zdołały zaprezentować się aż na trzech imprezach.

W sobotę dziewczęta z grupy I i II,  pojawiały się na parkiecie ostrowskiej Stali, by w przerwach meczu BM Slam Stal – Legia Warszawa, wystąpić w krótkich, żywiołowych układach tanecznych. Po meczu BM Stal czekało na nie jeszcze jedno spotkanie ze sportowcami, tym razem na balu karnawałowym Klubu Piłkarskiego Centra 1946, gdzie wybierano najlepszych sportowców i działaczy sportowych roku.

W niedzielę grupa III zaprezentowała się w układzie klasycznym, podczas Targów Ślubnych Południowej Wielkopolski, odbywających się corocznie w kaliskiej hali „Arena”. Grupa Baletowa „Gwiazda” inaugurowała tegoroczną edycję, którą poprowadził znany radiowiec Kamil Baleja.

Wszystkie prezentacje „Gwiazdy” były przyjęte bardzo ciepło i entuzjastycznie. Dla naszych tancerek występy dla nowej grupy odbiorców, w miejscach innych niż scena stanowiły, nowe ciekawe doświadczenie.

Cieszymy się, że trafiają do nas tak różnorodne propozycje i dziękujemy za zaproszenie klubom sportowym Stal i Centra oraz firmie MDM Professional – organizatorowi Targów Ślubnych Południowej Wielkopolski.