Wiktora Dembska wzięła udział w programie telewizyjnym „Czas na taniec”, emitowanym na antenie Teletoon+.

Zanim jednak trafiła na ekran, czekał ją casting, w którym m.in. należało wykonać jeden układ taneczny oraz zaprezentować się przed kamerą, opowiadając o sobie.

Kiedy dowiedziałam się, że mogę spełnić swoje marzenia i wystąpić w telewizji, byłam bardzo podekscytowana. Tym bardziej, że miał być to program taneczny, a taniec to jedna z moich pasji. Stwierdziłam, że spróbuję swoich sił i pojadę na casting – mówi Wiktoria.

Próba zakończyła się sukcesem. Po kilku miesiącach rodzice Wiktorii dostali wiadomość, że córka zakwalifikowała się do udziału w programie i wystąpi jako jedna z prowadzących.  Doświadczenie taneczne, które Wiktoria zdobyła w Grupie Baletowej „Gwiazda” okazało się dużym atutem.

Nagrania do programu odbywały się w Warszawie, najpierw poprzedziły je próby taneczne, a po kilku tygodniach przystąpiono do nagrań na planie. Wiktoria wystąpiła w kilku odcinkach, nie tylko w układach tanecznych, ale także w roli prezenterki programu, zachęcając z ekranu do wspólnego tańczenia i aktywnego spędzania czasu. W każdym odcinku drużyna składająca się trzech nastolatek przedstawiała choreografię do znanego utworu. Młodzi widzowie mogli naśladować kroki tancerek i uczyć się układów tanecznych, nie wychodząc z domu.

Pierwszy odcinek wyemitowano na antenie Teletoon+ 25 czerwca tego roku. Chociaż Wiktoria spędzała na planie około 6 godzin dziennie, nie odczuwała zmęczenia. Udział w programie był dla niej niepowtarzalną przygodą.

– Przed zdjęciami i w trakcie trwania programu miałam ogromne wsparcie ze strony rodziców, przyjaciół, nauczycieli i wszystkich, którzy przygotowywali nas do programu. Była tam bardzo fajna atmosfera i naprawdę czerpałam przyjemność z tego, co robię. Program, nagrania, próby i godziny spędzone na planie były czymś, czego nie da się opisać, po prostu trzeba to przeżyć!

Ideą programu „Czas na taniec” jest zachęcenie młodych ludzi do aktywnego spędzania czasu oraz nauki ruchów i sekwencji tanecznych. Program spełnia również dziecięce marzenia o zaprezentowaniu własnej choreografii w telewizji, gdyż widzowie mogą przesyłać nagrania z układami tanecznymi własnego autorstwa, a zwycięskie filmiki prezentowane są na antenie.