Grupa Baletowa „Gwiazda” przyłączyła się do ogólnopolskiej, szlachetnej akcji na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, występując na scenie Ostrowskiego Centrum Kultury. W programie tanecznym zaprezentowały się cztery grupy „Gwiazdy”, w kilku stylach: tańcu klasycznym, współczesnym, jazzowym oraz w stepie irlandzkim i amerykańskim. Cieszymy się, że mogliśmy wziąć udział w tym wydarzeniu razem z innymi młodymi artystami z Ostrowa Wielkopolskiego.

Oprócz występów tanecznych, przekazaliśmy na aukcję dwa podwójne zaproszenia na nasz koncert, który odbędzie się 13.05.2017, w Ostrowskim Centrum Kultury. Mamy nadzieję, że trafiły do miłośników tańca, którzy zaszczycą nas swoją obecnością na widowni.

Najbardziej cieszy nas jednak fakt, że w jednej z licytacji udało nam się nabyć portret Aliny Janikowskiej, wykonany przez ostrowskiego artystę – Szymona Wasielaka. Z dumą umieścimy ten przepiękny obraz na honorowym miejscu w naszym studio, dla nas ma szczególną wartość, trudną do wycenienia.

Dziękujemy Panu Szymonowi Wasielakowi za przekazanie tego przepięknego dzieła na licytację.

GALERIA ZDJĘĆ – KLIKNIJ LINK!