Tradycyjne, coroczne warsztaty taneczne w Ośrodku Wypoczynkowym „Cegiełki” w Szklarce Myślniewskiej odbyły się w terminie 24-28 sierpnia 2022. Pięć dni intensywnych zajęć tanecznych i sportowych, szlifowanie umiejętności i mnóstwo dobrej zabawy. W programie nie mogło zabraknąć tradycyjnych przebieranek i oczywiście karykatur.
Jak co roku, wzbogaciliśmy nasz repertuar o nowe choreografie w stylu jazz i modern.
Dziękujemy choreografom i trenerom:
⭐️ Paweł Malicki
⭐️ Tomek Zbącki
⭐️ Agata Kędzia
⭐️ Olga Kaźmierczak
⭐️ Sebastian Sebi Białobrzeski
⭐️ Rafał Suliga i Adam Przybył
⭐️ Larisa Konstantinova
⭐️ Wiktoria Krupa
Zmotywowaliście nas do dalszej pracy!
Dziękujemy wychowawcom, którzy nie tylko się nami opiekowali, ale przede wszystkim budowali wspaniałą atmosferę. Wasze poczucie humoru – bezcenne!
❤️ Lucyna Domagała
❤️ Patrycja Mikołajczak
❤️ Wiktoria Dworak
❤️ Aneta Szczepaniak
❤️ Olga Kaźmierczak
❤️ Karina Wicenciak
Najlepsza kadra! 👯‍♀️
Po raz pierwszy w rolę kierownika artystycznego warsztatów wcieliła się Paulina Ibron i był to bardzo udany debiut! Dziękujemy za wsparcie i wszystkie fachowe wskazówki.
I jeszcze jedna osoba, wielka nieobecna, Patrycja Stendera-Walczak, która przygotowała dla nas program warsztatów i cały czas była z nami myślami. Serdecznie gratulujemy Pani Pati narodzin córeczki i życzymy powodzenia w roli mamy!
Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli nas organizacyjnie, a w szczególności firmie Lazur za przepyszne sery na degustację!
Warsztaty taneczne w Ośrodku „Cegiełki” zrealizowano przy wsparciu finansowym Powiatu Ostrowskiego, w ramach zadań z zakresu kultury. Dziękujemy!
Galeria zdjęć – TUTAJ!