Kolejny projekt artystyczny zrealizowany pomyślnie! Grupa Baletowa „Gwiazda” wystąpiła w plenerowym koncercie w Amfiteatrze, w Parku Miejskim, w sobotę 17 września. Pomimo że pogoda  nie rozpieszczała, udało się zrealizować scenariusz koncertu „Roztańczyć Ostrów Wielkopolski”, adresowanego do mieszkańców Ostrowa Wielkopolskiego i ościennych miejscowości.
Na scenie Miejskiego Amfiteatru zaprezentowały się wszystkie grupy „Gwiazdy” a także dwa duety, trio i solistki. Wszystkie tancerki przygotowywały się do koncertu pod czujnym okiem Pauliny Ibron.
Wydarzenie mogło się odbyć dzięki wsparciu finansowemu Funduszu Grantowego Dobrego Sąsiedztwa dla Ostrowa Wielkopolskiego.
Serdecznie dziękujemy za pomoc rodzicom, którzy uczestniczyli w pracach przygotowawczych i wpierali najmłodsze tancerki w garderobach. Szczególne podziękowania dla prowadzącej – Anny Bogacz oraz dla obsługi technicznej.
Dziękujemy wszystkich młodym tancerkom – dałyście radę, mimo niesprzyjającej pogody. Wasza energia ze sceny rozgrzewała widownię.
Galeria zdjęć – TUTAJ!