Jak co roku, Grupa Baletowa „Gwiazda” wzięła udział w warsztatach tanecznych w Szklarce Myślniewskiej. Pobyt w Ośrodku Wypoczynkowym „Cegiełki”, w terminie 23-29.08.2021 był intensywnym czasem pracy nad repertuarem. W programie zajęć były warsztaty z tańca klasycznego, współczesnego oraz jazzowego. Każdy dzień rozpoczynał się rozgrzewką na świeżym powietrzu. Były również zajęcia z makijażu scenicznego, lekcje zdrowego odżywiania, zajęcia aktorskie i ćwiczenia z akrobatyki. Na zakończenie pobytu wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy oraz drobne upominki.

Dziękujemy serdecznie choreografom: Tomaszowi Zbąckiemu, Sebastianowi Białobrzeskiemu, Joannie Placie i Patrycja Stendera oraz osobom prowadzącym zajęcia uzupełniające: Monice Świtalskiej, Natalii Szcześniak, Andrzejowi Placie oraz Rafałowi Sulidze.  Dziękujemy kadrze pedagogicznej: Annie Ryszkowskiej, Idze Koszkało, Lucynie Domagale, Anecie Szczepaniak oraz kierownikowi obozu – Patrycji Stenderze-Walczak.

Organizacja warsztatów była możliwa dzięki wsparciu finansowemu z Powiatu Ostrowskiego, w ramach  zadań z zakresu kultury.