Hania Szczepaniak została nominowana do tytułu Młody Talent 2016, w ramach plebiscytu Ostrowianin Roku. O kwalifikacji do ubiegania się o ten zaszczytny tytuł decyduje Kapituła Plebiscytu, która wybiera pięcioro nominowanych spośród wszystkich zgłoszeń. Wówczas zaczyna się głosowanie na konkretnych kandydatów.
O zwycięstwie decyduje wyłącznie liczba zdobytych głosów.

Głosujemy na Hanię!

  • wysyłając sms o treści MTR.1 na numer: 7268 (koszt: 2,46 zł)
  • lub wypełniając kupon z „Gazety Ostrowskiej” (kupony można dostarczyć do naszego studia)

Sylwetki wszystkich nominowanych zaprezentowano na łamach „Gazety Ostrowskiej”, gdzie o naszej przedstawicielce czytamy:

„Hanna Szczepaniak – młodziutka, utalentowana solistka Grupy Baletowej „Gwiazda”. Ma na swoim koncie sukcesy ogólnopolskie i światowe. Jej największe dotychczasowe sukcesy to: I miejsce w krajowych eliminacjach do światowego finału Dance World Cup, Kraków 2016, I miejsce w międzynarodowym konkursie Dance Grand Prix Europe, Barcelona 2016. Hania była laureatką Ogólnopolskiego Programu Stypendialnego dla uczniów posiadających wybitne osiągnięcia naukowe, sportowe lub artystyczne. W 2016 zdobyła tytuł „Talent Szóstki”, przyznany przez uczniów, rodziców oraz nauczycieli Szkoły Podstawowej nr 6. W grudniu 2016 została zaproszona do wzięcia udziału w castingu do programu „Mali Giganci” przechodząc pomyślnie do kolejnego etapu.”

Życzymy powodzenia!