Zapraszamy na zajęcia baletowe dla pań. Barre concept to najnowszy trend fitness, który w Zachodniej Europie zdobywa coraz większe rzesze fanów. To nic innego, jak połączenie pilatesu, jogi, treningu siłowego oraz baletu.

To bardzo efektywny trening, wykorzystujący siłę własnego ciała oraz charakterystyczny przyrząd dla baletu. Efektem jest wyszczuplenie i ujędrnienie ciała. Trening przyczynia się do ujędrnienia pośladków, ud, a także jest doskonałym treningiem dla wszystkich kobiet, które chcą spalić tkankę tłuszczową z brzucha. To zajęcia idealna dla pań, które chcą zadbać o swoje ramiona.

Ćwiczenia pozwalają na ochronę stawów, tak więc może być wykonywany przez wszystkich, niezależnie od wieku i stopnia wytrenowania. Trening pozwala na poprawę wydolności, postawy ciała, wzmocnienie koordynacji ruchowej oraz elastyczności całego ciała. Wpływa również na poprawę gracji ruchów.

Zajęcia będą odbywać się od listopada 2016, w piątki, w godz. 19:30 do 20:30. Prowadzenie i zapisy: Patrycja Stendera, tel. 517 293 338